0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Поділля  - вул. Князів Коріатовичів,194
(063)168-98-17
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

    5 критеріїв вибору дверей з високою звукоізоляцією

    5 критеріїв вибору дверей з високою звукоізоляцією
    12109

    Гул машин, стукіт підборів, дзвінкий дитячий сміх, розмови сусідів у під'їзді навперебій прагнуть поринути у житло. Тиша в приміщенні багато в чому залежить від герметичності деталей та поглинаючих властивостей матеріалів вхідних дверей. 

    Як працює звукоізоляція?

    Довідка: Звукоізоляція – це властивості об'єктів та конструкцій послаблювати звукові хвилі через них. 

    Звукопоглинання має на увазі здатність матеріалів «вбирати» шум і гасити його у своїй структурі, не пропускаючи назовні.

    Звук у вигляді пружних хвиль поширюється у повітрі, воді та у твердих матеріалах. Він частково відбивається від предметів, і частково проходить крізь них. Тому через зачинені двері чути шуми з вулиці чи під'їзду.


    З фізичної точки зору звуки мають різні властивості і бувають двох видів: 

    • Ударні - коливання, що проходять через тверді конструкції: стіни, каркас будівлі, перекриття. Сюди відноситься різке деренчання перфоратора, стукіт від пересування меблів, тупіт ніг дітей, що біжать сходами в під'їзді. Двері з шумоізоляцією істотно послаблює такі шуми, але не затримує їх абсолютно все. 
    • Повітряні – звуки, які передаються у просторі повітрям: сміх, голоси людей, гавкіт собак, гул машин та ін. Шум у межах 32 дБ ізоляція може поглинати повністю. 

    П'ять показників високої звукоізоляції вхідних дверей

    На здатність конструкції пропускати шуми впливають такі фактори:


    Вибираючи вхідні двері зі звукоізоляцією, на ці характеристики звертають увагу насамперед. Конструкція виробів та наповнення відрізняються, що істотно впливає на їхню здатність відбивати та поглинати шуми. Розглянемо ці ключові показники докладніше.

    Товщина полотна 

    У виробів із гарною шумоізоляцією товщина стулки 65–100 мм. Цього достатньо, щоб розмістити декілька шарів наповнювача. Товстіше полотно важке.

    Наповнювач

    У простір усередині короба і полотна поміщають пористі матеріали:

    • Спінений поліуретан - в ньому 85% інертного газу, який поглинає звук. Це дорогий матеріал, тому біля дверей із таким наповнювачем висока вартість.
    • Пінопласт – як додатковий шар у поєднанні з іншими матеріалами. Він горючий, тому буде потрібний захист від займання.
    • Мінеральну вату – найпоширеніший наповнювач вхідних дверей через оптимальне співвідношення ціни та якості. Найчастіше під такою назвою мається на увазі скловата, виготовлена ​​з кварцового піску або скла. Має вогнетривкі властивості.
    • Фольгоізол – гідроізоляційний матеріал з покрівельного пергаміну та алюмінієвої фольги. Застосовується як додатковий захист від шуму.
    • Кам'яну або базальтову вату – волокна з повітрям між ними, утворені під час розплавлення гірських чи вулканічних порід. Екологічно чистий матеріал, що не руйнується з часом, добре ізолює від шуму. Випускається у вигляді рулонів та полотен.
    • Пінополістирол – різновид пінопласту, гранули якого наповнені природним газом, а у вогнетривких видах – вуглекислим газом.


    Шумоізоляційні двері високої якості сповнені кількома шарами звукопоглинаючих матеріалів різного типу. Такі моделі коштують дорожче за ті, в яких застосовується тільки мінеральна вата. Хоча, для встановлення в квартиру і такого наповнювача досить часто.

    Герметичність

    На те, чи будуть у конструкції щілини, що пропускають звуки, впливає три фактори:

    • Якість ущільнювальних контурів та їх кількість. Два контури ізоляційної стрічки застосовуються в середньому ціновому сегменті виробів. Три контури збільшують звукопоглинання, особливо, якщо вони наклеєні не впритул один до одного, а на відстані. Використовуються у дорогих моделях.
    • Чи правильно встановлені вхідні двері в отвір. Зазор між коробом та стіною не повинен перевищувати 2,5 см. Він заповнюється монтажною піною та покривається штукатуркою. Рекомендується монтувати укоси – декоративні панелі, які приховують шви як додаткову ізоляцію.
    • Чи встановлено поріг, що закриває щілину між полотном дверей та підлогою, наскільки щільно він прилягає.

    Якісні контури ущільнювачів не тільки істотно знижують шум, але і захищають від протягу. Також вони не пропускають неприємних запахів з під'їзду. 

    Зовнішнє оздоблення

    Фінішне покриття вхідних дверей також сприяє підвищеній шумоізоляції. МДФ-плита перешкоджає звуку проходити через конструкцію, відштовхуючи частину хвиль завдяки гладкому покриттю ПВХ-плівки, і поглинаючи решту своєї пористої структури.

    Ламінатин, шпон або пластик створюють звуковідбивний ефект. Багатошаровий шпон файн-лайн завдяки своїй структурі також має звукопоглинаючу здатність.


    Герметичність фурнітури

    Отвори для вічка, ланцюжка, замкова свердловина, якщо вони не герметичні або закриваються, дають звуку безперешкодно проникати. Такі елементи повинні мати заглушки або міцне прилягання до країв отвору в полотні.

    Перед покупкою рекомендується повністю оглянути виріб. Двері з гарною звукоізоляцією відрізняються тим, що її рівна коробка і полотно щільно стикуються. Ущільнювач прилягає рівномірно, немає щілин у стулці, отвір замка закривається. Тоді тихі звуки поглинаються повністю, а голосні значно пом'якшуються.

    Звукоізоляція міжкімнатних дверей

    Міжкімнатні двері із високою звукоізоляцією відрізняється від вхідних дверей конструкцією полотна. Воно не містить металу. Більшість моделей без наповнювача з мінеральної вати чи подібних матеріалів. 

    Звукоізоляційні двері для кімнат виконані з полотна міцної конструкції, що складається всередині з фільонок МДФ завтовшки 10 мм. Завдяки волокнистій структурі та наповнювачам у вигляді смол та клею, цей матеріал добре поглинає звукові вібрації.

    Коробка із поєднання МДФ з фанерою та ущільнювачем також підвищує шумоізоляцію. Щільна стикування швів дає герметичність.

    Випадаючий поріг забезпечує ізоляцію міжкімнатних дверей знизу. Він монтується у нижню частину полотна і не видно зовні. Коли полотно закривається, поріг виходить і фіксується. Це один із способів, як збільшити шумоізоляцію дверей. Випадаючий поріг встановлюють у готові вироби, де він не був передбачений дизайном. Для цього звертаються до спеціалістів.


    Міжкімнатні двері зі скляними вставками гірше захищають від шуму, оскільки скло добре проводить звуки. Вироби зі склом триплекс з підвищеною шумоізоляцією коштують дорого. Такі двері частіше встановлюють на кухню або вітальню. Для спальні та дитячої використовують моделі без шибок.

    Двері середнього цінового сегмента і вище мають високу шумоізоляцію. Вибираючи модель, звертають увагу на товщину полотна, тип наповнювача та герметичність у місці прилягання стулки до короба та порога. Про рівень звукоізоляції конкретної моделі можна дізнатись у консультантів магазину.

    arrow-scroll icon