0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Поділля  - вул. Князів Коріатовичів,194
(063)168-98-17
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

    Види дверних покриттів

    Види дверних покриттів
    1304

    Сучасна різноманітність дверних покриттів може збентежити багатьох, особливо тих, хто стикається з подібною проблемою вибору вперше. Спробуємо все ж виділити основні, найбільш затребувані варіанти дверних покриттів і коротенько розібратися, що вони з себе представляють. 
    Найпопулярнішими покриттями в даний момент є:

    • Шпонування
    • Забарвлення
    • Ламінація
    • Нанесення ПВХ-плівки


    Шпонування.
    Шпон являє собою пластини, зрізи натуральної деревини, товщиною не більше 2 мм. Для виготовлення шпону використовується деревина дуба, бука, ясена, вишні, горіха, вільхи та ін Як покриття шпон цінується з кількох причин:

    • Збереження природного деревного малюнка
    • Можливість нанесення на будь-які покриття, крім скла
    • Широкі можливості використання для декорування
    • Хороші показники стійкості до впливу зовнішніх факторів

    Завдяки неповторним узорам натуральної деревини, використання шпону в якості декоративного матеріалу набуло широкого поширення. При виготовленні дверей, шпоном покриваються каркаси з ДСП, МДФ і набраних масивів, до яких він кріпиться за допомогою гарячого пресування і склеювання спеціальним столярним клеєм.

    Шпон буває двох видів:
    -Натуральний
    -Файн-лайн
    Для створення натурального шпону використовуються цінні породи деревини, в той час як файн-лайн робиться з деревини листяних, швидкорослих порід (часто з тополі).
    Розробка технології створення шпону файн-лайн дозволила вирішити проблему дорожнечі натурального шпону, так як вийшло використовувати дешевші види деревини. А завдяки штучному фарбуванню була усунена проблема копіткої підбору ідентичних сорочок (облицювальних панелей), з якою постійно стикаються всі, хто працює з натуральним шпоном.
    Проте одночасно з плюсами з'явилися і свої мінуси. Малюнок і зовнішня текстура шпону файн-лайн є імітацією і не створює необхідного «ефекту натурального дерева», хоча і досягаються правильні кольору. До того ж, шпон файн-лайн характеризується більш низькою міцністю, у порівнянні з натуральним.

    Недоліки шпонування.
    Шпон - це деревина, а будь-яка деревина вимагає дотримання певних умов експлуатації та рівня вологості. При підвищеній вологості, як і при зайвій сухості, на поверхні Шпоновая покриття утворюються тріщини.
    Додатковий захист і витривалість шпоновані двері набувають, якщо покрити їх лаком. Але і тут є підводні камені - із збільшенням твердості лакового покриття, збільшується також і його схильність утворення тріщин, часом досить навіть незначного удару. існує також еластичний лак, зниженої твердості, але у нього інша проблема - замість тріщин, на ньому частенько утворюються вм'ятини.

    Фарбування.
    Фарбування - одне з найпростіших і розповсюджених дверних покриттів. Зазвичай фарба наноситься в декілька шарів і з урахуванням структури поверхні дверного полотна.
    Одним з основних переваг фарбування є можливість вибору фарби будь-якого кольору, залежно від внутрішнього інтер'єру і переваг замовника. Вибирати можна не тільки колір, але і шорсткість поверхні - фарби можуть бути глянцевими, матовими. Завдяки сучасним технологіям, за допомогою фарби дверей можна додати колір багатьох натуральних матеріалів, навіть мармуру або граніту. Нанесення фарби створює гладку поверхню, за якою легко доглядати. До того ж, фарбуванню підлягають практично будь-які двері, за винятком, мабуть, лише скляних.
    Пофарбований двері дуже складно пошкодити, подряпати, а навіть якщо щось подібне сталося - завжди легко підправити.
    Мабуть, єдиним недоліком фарбування дверей можна назвати той факт, що дверне полотно має бути дуже ретельно підготовлено до нанесення фарби, що потребує чимало зусиль і тимчасових витрат.

    Ламінування.
    Ламінуванню можуть бути схильні двері з деревини, мазоніта, а також пластикові та алюмінієві. існує два способи лімінірованія - за допомогою меламіновою паперу і двухромним ламінатіном. Перший спосіб є більш старим, в дверне виробництво він прийшов з меблевої промисловості.
    Покриття з меламіну папери відрізняється гарною імітацією текстури та кольору, властивих натуральній деревині, однак має ряд недоліків: ненадійне склеювання з основою, схильність утворення тріщин, труднощі з чисткою і миттям.
    Нанесення двухромного ламінатіном в якості дверного покриття є відносно новою технологією, використання якої дозволило добитися поліпшених показників стійкості до механічного впливу, а також ще більш високих естетичних характеристик. На відміну від меламиновой папери, двухромний ламінатіном наноситься холодним пресуванням.
    Оскільки виробництво ламінатіном вимагає досить істотних витрат ресурсів, матеріал цей за ціною порівнянний з натуральним шпоном. Проте багато виробників дверей стверджують, що саме за цим дверним покриттям майбутнє.
    Ламіновані таким способом двері не вимагає якогось особливого догляду, не схильні знебарвлення з часом і досить впевнено протистоять механічного пошкодження.

    ПВХ-покриття.
    ПВХ-покриття - це нанесена на дверне полотно тонка синтетична плівка. Забарвлення ПВХ плівки може імітувати як натуральний шпон, так і багато інші природні матеріали, начебто каменю, граніту або мармуру.
    Двері з ПВХ покриттям мають підвищену стійкість до всіляких пошкоджень, не сприйнятливі до впливу вологи, мають хорошу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації. Завдяки всього вищепереліченого широко поширена установка таких дверей в місцях підвищеної вологості - в басейнах і саунах.
    Не дивлячись на те, що ПВХ плівка є синтетичним матеріалом, це все ж екологічно чистий продукт, який не містить будь-яких шкідливих випаровуються речовин. До того ж, у її виробництві застосовується антибактеріальна і протигрибкова обробка, що робить її відповідною всім гігієнічним стандартам.
    Основним призначенням ПВХ покриття можна назвати підвищення практичності двері і збільшення її терміну експлуатації. Двері з цим покриттям також не вимагають особливого догляду. Мінусом, звичайно, є естетична складова - зовнішній вигляд дверей з ПВХ покриттям істотно програє порівняно з дверима, покритими натуральним шпоном, що, правда, робить їх набагато більш дешевими і доступними.

    На закінчення.
    Проаналізувавши все вищеперелічене можна зробити висновок, що вибір покриття для дверей багато в чому залежить від ваших фінансових можливостей і естетичних уподобань. Роблячи вибір, в першу чергу варто виходити з того, в які приміщення вам потрібні двері. Для міжкімнатних дверей в житловому приміщенні естетична складова часто є визначальною. У той же час, для дверей у кухню або у ванну важливо врахувати всі можливі фактори зовнішнього впливу, начебто вологості і частої зміни температурних режимів.
    Ну а в гонитві за дешевизною не варто все ж забувати, що двері - це та частина інтер'єру, яка встановлюється на досить тривалий час. Зайве бажання заощадити в даному випадку може в результаті обернутися тим, що змінювати двері доведеться набагато раніше, ніж ви планували.

    arrow-scroll icon