Міжкімнатні двері «Мюнхен» ( Україна, Київ )

Колекції:

Двері міжкімнатні «МЮНХЕН» в Києві

Стильні двері Мюнхен виготовлені в Україні за новітніми західноєвропейським технологіями. Завдяки цим умовам, міжкімнатні дверні системи даної марки відрізняються доступною ціною і високою якістю. Вони бувають розпашними або розсувними, і всі моделі служать надійно і довго у будь-якому місці будинку - в кімнаті, ванній, коморі, кухні.

Пропонуємо на вибір за розміром

Представлені в нашому магазині під маркою Мюнхен двері міжкімнатні - це понад півсотні моделей. Між собою різні дверні системи відрізняться, в основному, дизайном (формою і кольором декору). Конструкція і габаритні розміри практично не відрізняються. У всіх моделей:

  • Ширина стандартного дверного полотна складає 60, 70, 80 або 90 сантиметрів
  • Висота - 200 см
  • Товщина - 4 см

Крім полотна, до складу дверної системи (блоку) входять: добірна дошка, коробка і лиштва. Все це разом встановлюється в дверний проріз висотою 205 - 207 см і шириною, що відповідає розмірам дверного блоку, тобто: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Для більш-менш високого (широкого) отвору дверний блок «Мюнхен» може бути виготовлений з нестандартними розмірами. Поверхня полотна і лиштви може бути декорована молдингом (буква M в назві моделі), тобто, фігурними рельєфними елементами, що імітують художнє лиття. Менш дорогий варіант - зкошена фільонка (S) з деревного композиту (плита МДФ). При будь-якій ціні моделі, каркас її полотна виготовлений з соснової дошки; дверна коробка - з соснового бруса. Добірна дошка і лиштва виготовлені з МДФ. Поверхня елементів дверного блоку (крім коробки) покрита тонованим деревним шпоном. І розмір, і особливості декору впливають на ціну готового виробу. Разом з тим, за будь-якої вартості дверна система «Мюнхен» буде виглядати стильно.

Вибір по декору

Строгий стиль дизайну з прямими кутами і лініями рельєфу притаманний більшості моделей «Мюнхена». Разом з тим, серед сімдесяти моделей знайдуться і більш грайливі рішення. Словом, варіант знайдеться, як під сучасний Хай-тек, Модерн або Постмодерн, так і під класичні стилі. Всього в палітрі колекції десятки колірних рішень в білих, біжевих, коричневих (світлий, червоний, чорний) і сірих тонах. Поверхня - однотонна або демонструє фактурний малюнок деревини. Серійно випускаються, тому в постійній наявності на складі такі кольорово-фактурні рішення:

  • венге (коричневі і сірі відтінки)
  • сандал (світлі відтінки)
  • біла емаль

Серед інших варіантів фактури і забарвлення: альпійський горіх, дуб, горіх, чорне дерево, попільне дерево, сірий дуб і темний горіх. Дверні блоки з таким оформленням виготовляються індивідуально, протягом 4 - 5 тижнів з дати замовлення. Сьогодні купити двері Мюнхен (навіть найстильніші) Ви можете недорого. Як на серійні, так і на нестандартні або індивідуальні моделі, ціни у нас доступні. Варіанти і економ-, і бізнес, і преміум-класу будуть служити довго і безвідмовно. Як розпашні, так і розсувні моделі за Вашим вибором комплектуються металевою фурнітурою - замки, накладки на замковий механізм і дверну ручку, засувки, ручки з язичковим механізмом і дверні петлі. Замки можуть закриватися на ключ (циліндровий механізм) або з поворотним замком (сантехнічний варіант). Фурнітура може бути зроблена з білого або жовтого металу, або пофарбована в тон загального забарвлення поверхні дверного полотна. Вибрати модель «Мюнхен» за ціною і дизайну можете самостійно або за допомогою наших консультантів.