Ламінат

No products in this category

Ламінат
у Києві від інтернет-магазину "Маркет-Двері"

Не знаєте яке підлогове покриття вибрати? Ламінат - найсучасніше і затребуване рішення, яке належним чином оцінили вже і дизайнери інтер'єру, і будівельники, і мільйони покупців! Наш інтернет-магазин спеціально для вас пропонує широкий асортимент цього популярного підлогового покриття, в каталозі на сайті доступна велика кількість кольорів і варіантів імітацій дерева.

Перш ніж почати вивчення пропозицій від різних магазинів і будівельних супермаркетів, зафіксуйте собі відповіді на наступні три питання:

 1. Загальна площа приміщення, підлогове покриття для якого ви збираєтеся підбирати?
 2. Що буде знаходиться в цьому приміщенні і яке буде його функціональне призначення?
 3. Чи буде підлогове покриття в цьому приміщенні піддаватися дії підвищеного рівня вологості або великих перепадів температур?

Маючи на руках відповіді на приведені питання, вам буде набагато легше зорієнтуватися в нашому каталозі.

Підраховуючи приблизну суму, яку ви готові витратити на купівлю ламінату, не забудьте також про його монтаж, за який доведеться доплачувати окремо. Інші супутні матеріали, на зразок плінтусів і підкладки, також варто врахувати.

Чим хороший ламінат?

Ламінат є відносно новим продуктом, проте популярність його збільшується дуже швидкими темпами і все більше людей віддають свою перевагу саме цьому підлоговому покриттю завдяки ряду його відмітних властивостей:

Зробити правильний вибір, зрозуміти, якій купити ламінат, і розібратися в його класифікації вам завжди допоможуть фахівці нашого магазину "Маркет-Двери".

Види підкладки під ламінат:

 • Пінополістиролова
 • Пінополіетіленова
 • Пробкова

Плінтуси Оміс:

 • Плінтус пластиковий Оміс (довжина 2,5м, висота 60мм
 • Плінтус пластиковий Оміс (довжина 2,5м, висота 40мм)

Аксесуар для плінтуса:

 • Міцність і тривалі терміни експлуатації. Підлогове покриття з ламінату добре протистоїть механічним ушкодженням - ніжки стільців і столів, тумбочок, шаф, а також кігті домашніх тварин не зможуть завдати якого-небудь збитку вашій підлозі.
 • Підвищена стійкість до вологості, і як наслідок - простота і легкість миття цього покриття. Немає необхідності купувати які-небудь спеціальні миючі засоби.
 • Величезний вибір всіляких кольорів, відтінків і фактур! Ламінат можна підібрати під будь-який стиль і внутрішнє убрання, поєднувати з дверима, меблями і плінтусами будь-яких кольорів.
 • Легкість монтажу. Навіть кімнати з великим метражем можуть бути покриті ламінатом в течії одного дня. Спеціальна система "замків" дозволяє значно спростити увесь процес, тому що відпадає необхідність в клеї.