Міжкімнатні двері «Халес (Украина)» ( Україна, Київ )

Колекції:
Капрі Капрі

Двері фабрики Халес

Фабрика міжкімнатних дверей Халес була заснована в Білорусії в 2000 році, ознаменувавши настання нового століття випуском високоякісного товару. Фабрика стала спеціалізуватися у виготовленні міжкімнатних дверей. Прийнятна ціна і відмінна якість відразу зробили продукцію затребуваною на всьому пострадянському просторі. Фабрика дверей Халес має в своєму розпорядженні сушильний комплекс та повністю автоматизоване обладнання, які необхідні для високоякісної обробки деревини та виготовлення з неї міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні двері фабрики Халес виробляють з клеєного масиву соснової деревини з обробкою дубовим шпоном. Деревину перш ретельно сортують. Далі слід сушка, яка знімає з деревини зайву напругу. Це захищає готові двері від різних деформацій. Потім за спеціальною технологією виробляють зрощування соснового бруса і отримують вихідний матеріал для міжкімнатних дверей. Після складання готові двері Халес покривають зовні трьома шарами високоякісного поліуретанового лаку. Все це створює підвищену тепло-та звукоізоляцію.

Міжкімнатні двері Халес стійкі до механічних впливів і не бояться вологості. Конструкція дверей Халес складається з коробки, лиштви і дверного полотна. Наповненням для дверей служить фільонка з ДСП. Як декоративного оздоблення використовується витончена різьба. Міжкімнатні двері можуть мати скління з декоративного скла. Колір дверей варіюється від білого до дуже темного. Вся кольорова палітра насичена й унікальна. Можливий модний сучасний дизайн, класика або імітація старовини. Весь товар фабрики Халес має гігієнічні посвідчення та сертифікати відповідності, що говорить про екологічну безпеку міжкімнатних дверей.