Міжкімнатні двері «Глазго» ( Україна, Київ )

Колекції:
Глазго Глазго Глазго Глазго

Двері міжкімнатні «ГЛАЗГО» в Києві

У нашому асортименті двері Глазго, напевно, найстильніші з усіх міжкімнатних дверних систем. Марка являє багато десятків моделей так, що підібрати оптимальний варіант для Вашого інтер'єру буде нескладно. Всі вони прекрасно переносять мікроклімат будинку в будь-якому приміщенні, будь то звичайна кімната або волога ванна, спекотна кухня або прохолодний передпокій.

Особлива конструкція

За розмірами, дверна система «Глазго» мало чим відрізняється від інших подібних їй виробів. Висота полотна складає 200 см; ширина - 60, 70, 80 або 90 см. Рама дверного полотна зроблена з соснового брусу і покрита дубовим шпоном. Трохи нетиповим для марок міжкімнатних дверей є вибір товщини - 3,5 або 4 сантиметри. Нетиповою є і фільонка, що представляє собою:

  • два, вмонтованих в раму стоєвих елемента
  • скло-триплекс товщиною 8 міліметрів

Триплекс складений і склеєний з 2-х листів скла, товщиною 4 мм. Стоєві зроблені з деревини хвойних порід. Добірна дошка для «Глазго» виготовлена ​​з ДСП, лиштва - з соснової дошки. Готова дверна коробка має 204 сантиметри висоти і 65, 75, 85 або 950 см ширини. Вона призначена для установки в дверний проріз висотою 205 - 207 см і шириною від 68 - 70 до 98 - 100 см. Якщо ширина отвору менше 66 см, то її можна трохи збільшити заздалегідь, наприклад, безпосередньо перед монтажем дверної системи. Так само, нескладно і недовго, підганяється за розміром і дуже широкий або високий отвір. Можливо і підрізання дверного полотна, якщо отвір недостатньо високий, але цей спосіб застосовується лише в крайньому випадку.

У колекції «Глазго» є і традиційні для України розпашні, і більш модернові розсувні дверні системи. І ті, і інші виробник комплектує фурнітурою, в тому числі металевою. Всі необхідні для нормальної експлуатації замки, ручки і петлі можуть бути зроблені з білого або жовтого металу, або пофарбовані під колір полотна. Замовити двері можна з доставкою і практично без обмежень по регіонах України. Можете використовувати і самовивезення. Для жителів Києва і столичного передмістя працює кур'єрська доставка. Також до Ваших послуг монтажна бригада і сервісна підтримка встановленої дверної системи в процесі експлуатації.

Стильний декор

Зовнішність дверної системи «Глазго» особливо доречна в таких інтер'єрних стилях, як: Модерн та Постмодерн ХХ століття; Хай-тек третього тисячоліття; Мінімалізм класичний (японський) або сучасний. Особливого шарму дверній системі надає скло, прикрашене візерунком. Зазвичай, це малюнок з кучерявих ліній, що нагадує рослинність, але також є й інші варіанти, в тому числі: вензель, квітка, птиці, вітрильник. Колір скла димчастий або білий, але обов'язково напівпрозорий (сатин).

Представлені в колекції «Глазго» моделі виготовляються в різноманітних колірних варіантах. Дверне полотно (рама і стоєві елементи) і всі частини дверного блоку фарбуються в різні кольори, в тому числі: білий, коричневий, червоний, патина, сірий або чорний. Всього в палітрі кольорів кожної моделі «Глазго» більше десятка відтінків. Поверхня дверного полотна, коробки, додаткової дошки і лиштви може бути однотонною (матовою або глянцевою) або ж демонструє фактурний малюнок деревини. Це може бути:

  • Дуб
  • Вільха
  • Горіх
  • Палісандр
  • Сосна
  • Тік
  • Ясень

Вся металева фурнітура ще на заводі ретельно підбирається під загальний дизайн поверхні дверного блоку. Разом з тим, Ви можете укомплектувати обрану модель «Глазго» і самостійно.