Як придбати двері:

Оберіть двері

 

Викличте замірщика

 

Ми оформляємо заказ

 

Доставка

 

Установка на протязі 1-2 днів після оформлення замовлення

 

Здача об'єкту

Замовити виміри!

В "МАРКЕТ ДВЕРІ" Ви знайдете широкий вибір дверей та супутніх товарів, а так само Вам буде запропонований повний сректр послуг з їх встановлення та обслуговування.

МИ НАДАЄМО ДЛЯ ВАС НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:
Вимір                      Установка дверей
На цьому етапі виміряється 5 величин, котрі потребують для правильного підбору дверного блоку   Від моменту оформлення замовлення до установки дверей проходить не більше 7 днів. Установка займає 3-5 годин.
         
Підбір дверей   Гарантійне обслуговування
Ми допоможемо Вам з вибором найкращого варіанту з 10 956 представлених моделей дверей.   Ми працюємо на совість!
Гарантійний срок обслуговування наших дверей 2 роки. 
         
Доставка   Реставрація вхідних дверей
Доставка здійснюється кожний будній день в зручний для Вас час. Навіть в 23:00!   3 види отделки вхідних дверей: кожвінілом, панелями МДФ і антивандальної термоплівки

Викликати замірника!

Що говорять про нас наші клієнти:
«Хлопці доповнили наш задум своїм досвідом, зробили його більш практичним і зручним!»   «Такий злагодженої та організованої роботи в нашій країні я не бачив давно»
Давно хотіли зробити косметичний ремонт у нашій квартирі і оновити всі двері. Квартира невелика і тому хотіли використовувати простір по максимуму. Зважилися і викликали зморщок, і були дуже приємно здивовані! Хлопці запропонували відмінне рішення, тепер ми із задоволенням користуємося нашими новенькими дверима!
Катерина та Іван
  Я людина серйозна, у мене завжди мало часу. Для мене важливо, щоб люди, з якими я працюю, були пунктуальні і відповідали за свої обіцянки. Майстри магазину Маркет-Двері не підвели! Такий організованою і злагодженої роботи в нашій країні я не бачив давно. Все чітко, точно в строк, без затримок і нервів. Все, як обіцяли.
Руслан Гусніченко
 
         
«Досвідчені майстри допомогли розібратися у всіх деталях дверей»   «Через пару тижнів будемо замовляти ще пару дверей. Тільки у Маркет-Двері!»
Перед появою дитини вирішили зробити ремонт. На цей раз не просто косметичний, а повну заміну усього, у тому числі і дверей. Для нас було дуже важливо, що б вони були максимально безпечні та екологічно чисті. Менеджери компанії Маркет-Двері дуже добре розповіли про всі дверних технологіях і випадки з їхнього досвіду, спираючись на що, ми змогли підібрати максимально відповідний варіант і дуже задоволені ним. Спасибі вам за наші двері!
Олена та Антоша
  Ось уже минуло кілька місяців з тих пір, як в нашу квартиру встановили кілька міжкімнатних дверей. За весь час використання жодного зауваження, двері працюють легко і м'яко. Нарешті закінчили ремонт у себе і тепер вирішили зробити батькам. Через пару тижнів вже буде необхідність замовляти ще кілька дверей. Обов'язково будемо звертатися в Маркет-Двері, хочемо щоб у батьків теж були хороші двері.
Наталя і Володимир
 

З чого починається будь-яка квартира, офіс або дачний будинок? Звичайно ж, з дверей, тому не буде перебільшенням, якщо ми назвемо цей найважливіший елемент нашого житлового простору «обличчям» приміщення. Але крім свого привабливого зовнішнього вигляду хороші двері обов'язково повинна бути довговічною і забезпечувати безпеку. Потрібно сказати, що продукція нашою компанією володіє всіма описаними якостями.

У нас ви зможете знайти вхідні двері найпопулярніших виробників. Вони, успішно справляючись зі своїми основними функціями, крім того, забезпечують тепло- і звукоізоляцію приміщення. Одним з найважливіших елементів інтер'єру вважаються міжкімнатні двері, нерідко диктують загальний стиль житлового приміщення або офісу. Наш магазин дає вам можливість підібрати будь-які двері, відштовхуючись від свого смаку і побажань.

На сьогоднішній день дверний ринок переживає справжній підйом. Наприклад, щороку з'являється безліч різних дверних компаній, і більшості з них вдається закріпитися і стати на ноги. Російські фірми, навчені досвідом торгівлі європейськими дверима, починають вкладати кошти у власне виробництво. Такі підприємства в майбутньому будуть тільки розвиватися, тим більше в цьому випадку ніякого велосипеда винаходити не треба - просто необхідно з розумом скористатися досвідом виробництва зарубіжних компаній.